Jagan teiega oma tänast kogemust, mis minu jaoks oli nii ilmselge otsekui puust ja punaseks tehtud. Olin just lõunatamas, kui korraks oma telefoni vaadates ilmus mu ette ühe ürituse toimumise teade. Kuigi see ei olnud üldse sedalaadi üritus, kus ma varem oleks käinud. Tekkis silmapilkselt tunne, et sinna on mul vaja täna minna. Kuigi ma ei teadnud, miks. Koheselt muutus ka minu päevaplaan iseenesest ehk mul tekkis aeg ja võimalus, mida mul varem ei olnud. Kohale jõudes sain kohe aru – seal olid täpselt need vastused, mida ma just olin päeval küsinud. Ja isegi need vastused, mida ma ei olnud küsinud.

Universum töötab imeliselt – ta on valmis igal ajahetkel mulle andma seda, mida ma soovin. Kui ma vaid küsiks! Üks asi on küsida, aga sealjuures on oluline, et ma ise ka usuks, et see, mida ma küsin, on võimalik. Kui ma küsin midagi, mille kohta ma olen alateadlikult juba otsustanud, et seda nagunii ei saa – siis nii ka on. Ja milles ma veel olen väga osav, on enesepetmine. Ma ei teadvusta endale, mis minu alateadvuses toimub, millised piirid ma tegelikult olen endale seadnud. Kas ma palun kustutan kõik piirangud ja takistused, mis ei luba mul küsida endale kõike seda, mida ma tegelikult soovin nüüd ja kohe? Aitäh! Right, wrong, good, bad, POD, POC, all nine, shorts, boys and beyonds.  

Veidi aega tagasi nägin ühte filmi (vist oli Jim Carryga peaosas), kus peategelane otsustas, et hakkab igale asjale elus ütlema “Jah” ning vaatab, mis juhtub. Ka sellistele asjadele, mis hetkel tundusid täiesti hullumeelsed ja imelikud. Proovige ka vahel – kõik kutsed kuhugi või ideed, mis teil tekivad – viige need täide ja vaadake, mis juhtub. Tihti on seal taga just see vastus, mida me oleme otsinud. Ja kindlasti on oluline, et kui tekib mingi mõte, mis on õige, siis tekib selleks ka võimalus – juhul muidugi, kui ma ise seda võimalust ära ei bloki. “Mul ei ole aega/raha/tuju/midagi selga panna/õiget kaaslast jne jne”. Ära küsi vahendeid, küsi seda, mida sa tegelikult soovid! Kui see soov on minu kõrgemaks hüvanguks, siis vahendid tulevad. Ainuke kindel asi siin reaalsuses on see, et kõik muutub. Ma ei ole ise ka järgmisel ajahetkel enam see, kes olin enne. Kõik asjaolud, finantsolukord, ajagraafik, suhted, tervislik seisund jne jne pole midagi püsivat. Kõik võib muutuda ja seda hetkega. Väga levinud on selline mõttemuster, et suur muutus nõuab aega ja kindlasti ka palju rasket tööd või muid ressursse ning et ressursid on piiratud… Kui ma seda usun, siis nii ka on. Aga kui ma selle mustri endas lahti lasen, siis võib kõik muutuda hetkega ja igas eluvaldkonnas.

Kõige lihtsam on katsetada küsimist sellistel teemadel, mida on kerge uskuda. Nt tellige endale mingi meelepärane riietusese, no ma ei tea, paar sokke või kindaid näiteks. Seejärel vaadake avatud silmadega ringi ning astuge sisse esimesse poodi, mis teele ette satub. Leidsite? Ei? Küsige uuesti ja uskuge sellesse. Tegelikult on terve Universum justkui suur supermarket, kus on letid ja riiulid täis kõike seda, mida me võiksime oma ellu soovida: raha, töö, asjad, suhted jne. Soovi, vaata ringi ning võta see vastu 🙂 Nii lihtne see ongi. Kuskil oli selle kohta tabav näide: väike tüdruk soovib jäätist, läheb poodi ja ostab selle, suur poiss soovib uhket sportautot, käib seda igapäev poes piilumas, ise mõtleb sealjuures: “Ma ei saa ju seda endale lubada…”. Milles erinevus on: väike tüdruk ei kahtle hetkekski, et äkki tal ei ole võimalik seda jäätist saada, miks ei peaks??

Ah jaa, kui jutt juba läks raha teemadele, siis mõned nipid, kuidas raha enda juurde kutsuda:

  • Igast sissetulekust, mis sa saad, pane kohe 10% kõrvale nö iseenda jaoks
  • Kanna igapäev endaga kaasas rahakotis nii suurt rahasummat, mis sa arvad, et rikastel inimestel on ning ära kuluta seda ära. Ja igakord kui sa teed oma rahakoti lahti, ütle endale: ma olen rikas!
  • Kujuta igal hommikul ette, mis tunne see oleks, kui sul oleks piiramatult raha – mismoodi sa käituks, kuidas kõnniks, mida mõtleks, mida selga paneks jne. Ning hoia seda tunnet (st energiat) endaga. Pane tähele, kuidas su kõnnak muutub enesekindlamaks, nägu muutub rõõmsamaks, riietumisstiil ehk lõbusamaks jne
  • Ütle endale igal hommikult: “Mul on olemas kõik, mida ma vajan ja rohkemgi veel”

 

 Lubagem endal olla see küllusevärav, kes me tegelikult oleme ja kõik, mis seda takistab POD & POC!

Aitäh-aitäh! Mis veel on võimalik?