• Energeetiliste blokeeringute eemaldamine

  See energeetiline tervendusteraapia on suunatud blokeeringute vabastamisele, et energia kehas saaks vabalt liikuda. Omab sarnaseid tehnikaid ja mõjusid tantramassaažiga, hea läbida enne tantramassaaži teraapiasse tulekut.

  Füüsiline efekt: immuunsüsteemi tugevdamine, valude (selja-, kaela-, pea-) leevendamine, lihaspingete vabastamine. Emotsionaalne toime: allasurutud emotsioonide vabanemine, subjektiivse õnnetunde ja rahulolu kasv, selgus oma elu erinevate aspektide osas jmt.

  See teraapia sisaldab ka nn valuvõtteid ehk valupunktide vajutamist. Teraapia toimub kas matil või massaažilaual ning kasutatakse õli. Seansi kestvus 1,5 h

 

 • Lomi-lomi massaaž

  Hawaii Lomi Lomi väelist ja tervendava toimega massaaži tuntakse kui pühade ja auväärsete traditsioonide kandjat läbi sajandite ning antakse edasi põlvest põlve.

  Pealaest jalataldadeni ulatuvate rütmilised puudutused juhatavad energiavoogu sinu kehas leidmaks parimat teed sinu omaenese energiavoolus läbi tšakrate ja meridiaanide. Energia õrn vaba voog ühendab sind kõrgemate, tervendavate vibratsioonidega leidmaks loomulikku tasakaalu. Vabanemine vanast energiast, toitumine uuenenud energiast ja motivatsioon minna kaasa küllusliku rahu ja vaikuse voogamisega sinus.

  Me kõik ihkame leevendust ja vabanemist nii tüütust füüsilisest, mentaalsest kui ka emotsionaalsest valust ning pingetest. Soovime tunda end noorenenuna, täis inspiratsiooni ja püsida kõrgendatud meeleolus. Seda kõike pakub Lomi Lomi massaaž, sest ta on sügavalt ühendatud hingamisega ja tähelepanu fokuseerimisega enese tervendavatele võimetele.

  Inimeselt inimesele antavate puudutuste teraapiline efekt on tuntud ja Lomi Lomi massaž on eriline kogemus. Selle nimetus Hawaiil on „armastuse vool kätest!“

  Andja ja vastuvõtja toimivad koos: aloha kanal avaneb sinus ja laseb sul nautida tasast tänulikkust olemise rõõmus. Tee enesele see armastav Aloha kingitus. (allikas: teraapia.com)
  Seda massaaži tehakse rohke sooja õliga, seanss kestab 1,5 h.

 

 • Biovälja diagnostika ja korrektuur

  Meid ümbritseb ja kaitseb väli, mis peaks olema sümmeetriline justkui suur muna meie umber. Igasugune kontakt teiste inimestega võib seda sümmeetrilisust aga muuta ning jätta mingi osa meie kehast kaitseta. Sel samal viisil toimivad ka needused, ja mud energeetilised manipulatsioonid. Muutusi bioväljas võib inimene kogeda füüsiliste ja vaimsete vaevustena.

  Teraapia seanss näeb välja nii, et kõigepealt inimene seisab ning ma diagnoosin ja joonistan paberile tema biovälja. Seejärel teeme vajalikud korrektuurid. Kasutan vajadusel nii energeetilisi s.t mitte-puudutavaid tehnikaid, kui ka kontakttehnikaid ja/või küünlaid. Inimene on riides ning kas seisab või istub. Seanss kestab 1,5 h

 

 • Psühhosomaatiline massaaž (PSM)

  PSM on kompleksne meetod, mille hulka kuuluvad psühhosomaatika, praktilise psühholoogia ja vaimse tervendamise meetodid. See võimaldab töötada mitte ainult füüsilisel ja keha energeetilisel tasandil, vaid ka palju peenemal, informatiivsel tasandil. 

  PSM massaaž võimaldab:
   
  – lahustada kõik spasmilised blokeeringud kogu kehas, mis omakorda vallandab keha organite ja kudede tervenemise protsessi;
   
  – taastada organismis, sealhulgas kanalites ja meridiaanides, energia liikumise, mis parandab organsüsteemide nõrgenenud töö;
   
  – kõrvaldada takistuste psühhosomaatilised põhjused ja muuta suhtumist elulistesse probleemidesse, mis omakorda ei lase edaspidi haiguslikel seisunditel korduda.
   
  PSM-i tehakse massaažilaual, soovitatavalt paljal kehal (võib kanda pesu), ILMA õlita. Seanss kestab 1,5 h.