Tantra

Tantra on iidne spirituaalne traditsioon, mis sai alguse ligi 5000 aastat tagasi Indias. Tantra kirjeldab Universumit, kui energiate võrgustikku, kus kõik on vastastikuses seoses. Sinu teod ja kõik, millest Sa ümbritsetud oled: keskkond, toit, mida Sa sööd, Sinu sõbrad, perekond, mõtted, emotsioonid, päike, kuu ja lõpuks kogu Universum mõjutavad Sind igapäevaselt. Paljud inimesed ei ole teadlikud nendest jõududest, mis väga oluliselt mõjutavad meie elu. Tantra pakub võimalust saada teadlikuks Universumi peenest toimimisest. Sellest teadlikuks saades on inimesel võimalik oma elukvaliteeti igal tasandil parandada.Tantra on kunst, teadus, spirituaalne teekond ja eluviis, mis ütleb jah erinevatele elu tahkudele. Tantra on mittedualistlik, ta ei jaga maailma vastasteks –  heaks ja halvaks. Pigem püütakse võtta kõike elus täieliku aksepteerimisega kui kogemust, mida läbi elada ja läbi mille kasvada (Allikas: tantratee.ee).

Tantra filosoofia sobib oma paindlikkuse tõttu väga hästi kõigile – see ei eelda midagi üliinimlikku, vaid alustab siitsamast, kust me oleme – meie kehast – täpselt sellisena nagu see meile antud on ning sellelt tasemelt, mis igaühele sobib. Tantrat õpetatakse laias laastus kahel tasandil – esimene tase on sügavamatele ning regulaarsetele praktiseerijatele ehk neile, kel tõsine siht saada valgustunuks. Tantrat kutsutakse isegi valgustumise kiirteeks, sest öeldakse, et tantristliku praktikaga jõuab väga kiiresti samasse kohta spirituaalselt, kui näiteks 10-20-aastase mediteerimisega. Teine ning lihtsam tase, mida kutsutakse ka neo-tantraks, seab eesmärgiks tuua oma ellu rohkem armastust ning naudinguid (Allikas: tantra.ee)

Tantramassaaži teraapia

Tantramassaaž on üks massaažiliike ning samas ka teraapiavorm. Tantramassaaži on palju mõjutanud India pika eluea teadus ajurveda, neil mõlemal on ühised juured.

 

Tantramassaaži võtmemõiste on energia. Teraapia protsessis keskendutakse blokeeringute vabastamisele, et energia voolaks vabalt läbi kogu keha. Äratatakse ja liigutatakse kliendi seksuaal- ehk elu- ehk loovenergiat, mis asub meie 2. ehk Sakraaltšakras. 

 

Teraapia toime on mitmel tasandil: seksuaalsel, füüsilisel ja emotsionaalsel. Seksuaalne tervendamine hõlmab näiteks anorgasmiat, tundlikkuse puudumist, valulikkust seksimisel naistel, erektsiooni ja ejakulatsiooniga seotud probleeme meestel jne. Füüsiline efekt on immuunsüsteemi tugevdamine, valude (selja-, kaela-, pea-) leevendamine, lihaspingete vabastamine. Emotsionaalne toime on allasurutud emotsioonide vabanemine, subjektiivse õnnetunde ja rahulolu kasv, selgus oma elu erinevate aspektide osas jmt.

 

Tantramassaaž ei ole kunagi täpselt samasugune, erinevused sõltuvad kliendi blokeeringute ulatusest, tema avatusest, usaldusest terapeudi vastu jpm teguritest. Ka sama kliendi ja terapeudi kaks erinevat seanssi võivad olla täiesti erinevad.
 

 

Tantramassaaži puhul on klient ilma riieteta, kasutatakse looduslikku õli ning juba masseeritud kehaosad kaetakse rätiku/tekiga. Kliendi  nõusolekul sisaldab tantramassaaž ka suguelundite massaaži (vastavalt Yoni-massaaž naistel ja Lingami-massaaž meestel). See on oluline, kuna väga palju blokeeringuid ja allasurutud emotsioone on selles piirkonnas. 
 
 

Eripaketid

 • Neljal käel ehk “Kiirtee taevasse”

Teraapiaseansi viivad läbi kaks terapeuti korraga. Osad kehaosad masseeritakse üheaegselt sünkroonselt, osad eraldi. Seansi pikkus on orienteeruvalt 1,5- 2 tundi. Võrreldes tavalise seansiga on see energeetiliselt palju intensiivsem.

 • Koos partneriga ehk “Särtsu suhtesse”

Pakett on mõeldud paaridele ja sisaldab tantramassaaži (u.1,5 h) ning sellele eelnevat konsultatsiooni (u.30 min).
Konsultatsiooni ajal viibivad partnerid koos tantramassaaži terapeutidega ühises ruumis ning arutatakse koos, milliseid murekohti suhtes on ning kuidas tantramassaaži teraapia abil neid lahti harutada. See pakett on samuti hea võimalus veidi väsinud suhtesse särtsu lisamiseks.
Pärast konsultatsiooni lähevad paarid eraldi teraapiaruumidesse, et kogeda tantramassaaži sessiooni.
Terapeudid, kes teid vastu võtavad, on tegelenud tantramassaaži teraapiaga pikka aega ning omavad piisavalt praktilist kogemust nii tantramassaažis, kui teistes massaažiliikides ning keha- ja energeetilistes teraapiates.
 

 

Oluline info!
 
 
 • see ei ole seksuaal- ega erootiline teenus, vaid teraapia vorm
 • eesmärgiks on hoiduda ejakulatsioonist meestel
 • massöör ei ole alasti
 • massööri puudutamine teraapia ajal on keelatud
 • massaaži tehakse ainult kätega
 • Youtube.com’s ei ole selle teraapia kohta videot!

 

Enne seanssi:

 
 • ei ole soovitav tarbida kohvi, musta teed, energiajooke, tubakatooteid ega muid meelemürke
 • võimalusel mitte süüa kõhtu väga täis
 • võimalusel end eelnevalt pesta

Kuidas erineb tantramassaaž teistest massaaži tüüpidest?