Mitmed inimesed on viimasel ajal küsinud, et mis see imeliku nimega teraapia see on, mida sa teed? Siinkohal on mõeldud Access Concsiousness’i erinevaid protsesse. Need on uskumatult võimsad tööriistad, mida mina ise kasutan igapäevaselt. Lisaks erinevatele kehaprotsessidele on olemas ka verbaalsed protsessid. Mina kombineerin neid teraapia seansil, kuid igaüks ise võib ka kodus katsetada. Kuidas? 🙂 Küsige mõttes või poole häälega “Mis veel on võimalik? Kuidas saab veel paremaks minna?” ning tänage kõige olemasoleva eest. Jälgige, mis juhtub. Oluline on olla avatud kõigele, mida Universum pakub. Sest keegi ei pruugi tegelikult teada, mis on tema kõrgemaks hüvanguks…

Õppisin juurde ka paar uut kehaprotsessi: rakumälu – millega saab toimetada, kui kehal on olnud traumakogemus (kukkumine, valulik koht või haav, operatsioon vmt). Keharakkudest saab selle mälestuse traumast kustutada, et rakud hakkaksid tegelema oma loomuliku olekuga, milleks on tervenemine.

Teine huvitav protsess on keerulise nimega – Molekulaarne degenereerimine ja demolekulaarne genereerimine. Kuid sisult väga lihtne: nimelt ühega saab midagi olemasolevat teha suuremaks (kängunud või taandarenenud või lihtsalt väikese suurusega kehaosa jmt), teisega aga ära kaotada (sünnimärgid, armid, kasvajad jmt). Ise kasutan seda ühe oma sünnimärgi peal, mis oli veidi suurenenud. Päris ära pole veel kadunud, kuid tunduvalt väiksemaks on läinud küll!

Ma ei paku ühtegi sellist teraapiat, mille tulemusi ma ise omal nahal pole kogenud ning nende toimimist tundnud:):)