Minu lugu sai alguse 34 aastat peale sündimist. Siis tuli mu ellu mu suurim õpetaja – minu tütar. Tegemist ei olnud planeeritud ega oodatud rasedusega. Kehalistest vaevustest raskemad olid emotsionaalsed probleemid. Et isiklik areng ei saagi olla mugav ja mõnus, sain alles hiljem aru. Sündis terve ja tubli tütar, ent magamata ööd kuhjusid, energia oli otsakorral ja nii muutusin zombiks. Lootsin, et ümbritsevad inimesed tulevad appi, kuid asjata. Ühel hetkel jõudis minuni arusaam, et see ongi minu elu, mitte ajutine ebamugavus. Mul tuleb kas õppida sellega elama või midagi muuta. Aga muuta sain ainult iseennast ja oma suhtumist.

Jooga on mu elus olnud juba ammu, kuid ainult sellest enam ei piisanud. Ka minu Tartu Ülikooli psühholoogia-alane haridus ei suutnud mind aidata (küll aga oli see kasulik baas mu uues ametis). Abi otsides jõudsin ma ühe proua juurde, kes nimetas end kanaldajaks. Kuulasin ta juttu, tegin läbi mõned seansid. Ei saa öelda, et oleksin abi saanud. Kuid see kogemus pani mõtlema: mingi energia on olemas, kuidas see toimib? Kuidas meile nähtamatu maailm meid mõjutab? Ratsionaalse, kainelt kaalutleva inimesena hakkasin otsima loogikat. Ei leidnud. Tekkis huvi, et mis värk selle energeetilise maailmaga siis on, kas seal kehtivad loogika seadused?

Seejärel hakkasin seda energeetilist valdkonda rohkem uurima, lugesin raamatuid, kuulasin raadiosaateid. Kuni jõudsin välja Kreet Rosinani ning läksin tema juurde reiki I astme koolitusele. See samm sai minu jaoks ukse-avajaks paremasse maailma ehk siis esimeseks sammuks teekonnal õnneni. Üks asi järgnes teisele, üks kursus teisele, uued inimesed, uued elu-situatsioonid jne jne. Vaikselt hakkasid vanad harjumused ja mustrid lahustuma ning muutused, algul küll imetillukesed, hakkasid lumepallina veerema, tempo aina tõusis. Tänaseks päevaks olen ma jõudnud sellisesse staadiumisse, mida võin käsi südamel nimetada Õnneks. M A  O L E N  Õ N N E L I K! Ja nii hea on olla:) Otsustasin seda teekonda teiega jagada ning seetõttu lõin selle keskkonna ja hakkasin pakkuma teraapiaseansse, mis mind on aidanud oluliselt oma elukvaliteeti tõsta.

Tänan siinkohal inimesi, keda pean oma õpetajateks: Kreet Rosin (Reiki Meistri koolitus, Access Consciousness Bars, Foundation and Level 1), Moses Somananda Maimon ja Liisa Maimon (Tantramassaaži terapeudi alg- ja jätkukoolitus), Kaidi Karilaid (Access MTVSS), Kirsti Sinirand (Access Energetic Facelift), dr. Dain Heer (Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma, Access Concsiousness level 2&3), Marika Tamm (erinevad loengud/töötoad Tantrafestivalil 2013 ja Joogafestivalil 2013), Andrew Barnes (Energetic Full Body Orgasm – level 1, Body De-armouring – level 2, Advanced Tantric reatreat), Jivan Mukta (loengud/töötoad Joogafestivalil 2013), Gitama Prem (Union 2 tantra course), Glenna Rice (3-day Access Body Class), Thule Lee ja Erik Grünberg (Tantralaager jm rituaalid), Robert Silber (Deep Flow), Susan Lazar Hart (Right Relationship for You. A New Beginning & Right Relationship for You. Advanced) ning loomulikult kõiki imelisi inimesi, kellega mu teed on ristunud! Sest keegi ei ilmu mu ellu ilma põhjuseta. Aitäh! Aitäh! Aitäh! Kuidas saab veel paremaks minna?

synnapaev