Konsultatsioon
Sisu kokkuleppel      1h/50 eur

 

“Teekond õnneni” teraapia
Sessioon 2 h  85 eur

 

Tantramassaaži teraapia
 Sessioon 2h  85 eur
    
 Konsultatsioon + sessioon (soovitav esimesel korral, 3 h)  135 eur
 Eripaketid (vt kirjeldust siit):  
 Neljal käel ehk “Kiirtee taevasse” (1,5 -2 h) 150 eur
 Koos partneriga ehk “Särtsu suhtesse” (2 h) 160 eur
Tantramassaaži koolitus paaridele  Küsi hinda!
Energeetiliste blokeeringute eemaldamine (1,5 h) 65 eur
Access Concsiousness
 Bars (1,5 h)     50 eur
 Kõik kehaprotsessid (1,5 h)   50 eur
3x kaart*  130 eur
* võib valida 3 erinevat protsessi  
Reiki
 Kontaktreiki (1-1,5 h)  30 eur
 Kaugreiki (15-30 min)  10 eur
 4x kaart 100 eur
Lomi-lomi massaaž
 Sessioon 1,5 h  35 eur
   
Biovälja korrigeerimine
 Sessioon 1,5 h  40 eur
 4x kaart 140 eur
Psühhosomaatiline massaaž
 Sessioon 1,5 h  45 eur
4x kaart 155 eur

Klientide tagasiside

Tantramassaaž

“Tänud veel selle tõeliselt hea massaazi ja kogemuse eest. See oli väga eriline tunne. Olin suht skeptiline tegelikult selle energia liikumise suhtes, aga see hajus täielikult. Tänan. Kindlasti sooviks veel seda ja saada veel vabamaks.. ja õnnelikumaks.” (U, 37)“Aitäh tänase massaazi eest. Isegi vererõhk oli minu jaoks väga hea pärast sinu teraapiat 130/ 80 (M, 70)” Tahtsin tänada sind, enesetunne on päris hea ja ehk siis kestab pikemat aega. Viimane kord peale massaazi jõin vist umbes 5L vett ära ja tunne oli heas mõttes selline nagu oleks hakklihamasinast läbi käinud, 2 päeva olin nagu uimane ja selline väsinud tunne oli ja öösel magasin nagu sülelaps. Nüüd on selline tavainimese teravus tagasi tulnud, sellise hea enesetundega, mida ei oskagi kirjeldada:)  Proovin ise seda positiivset hoiakut hoida ja tegeleda meeldivate asjade nii palju kui võimalik, enne sinu juurde tulekut oli ikka mast täitsa maas, võrreldes tänasega:)” (R, 30)

Access Consciousness

“Oma esimesse teraapiasse tulles olin ma täiesti puhas leht, kuna ma lihtsalt ei teadnud, mida oodata. Endalegi üllatuseks hakkasin tundma juba esimeste punktide juures erinevaid temperatuurimuutusi oma kehas. Näiteks hakkas järsku väga palav ja tundsin, kuidas nägu õhetus kuumusest ja nii pea, kui liiguti järgmiste punktide juurde kehatemperatuur normaliseerus, et siis mingi hetk taas tõusta. Või tundsin, kuidas peopesad hakkasid huugama ning samal ajal jalatallad läksid jahedaks ning osad varbad surisesid. Seansi lõppedes oli väga mõnus ja rahulik olla, ma oleks justkui rahulikult kulgenud läbi päeva. Umbes pool aastat tagasi kaotasin oma lähedase ning peale seda on meeleolu päeva jooksul kõvasti kõikunud, tollel päeval oli stabiilselt hea tuju, isegi teiste tujukõikumised ei suutnud mu tuju mõjutada. Pea- ja selja/kaelavalu, mis on mind juba mõnda aega igapäevaselt painanud olid tolleks päevaks kadunud. Ja minul, kes ma stressiolukorras kipun mitte sööma (ja viimastel aegadel on olnud mu elus palju stressi) oli terve päeva iga natukese aja tagant kõht kole tühi. Pidin pidevalt midagi sööma. Pidev koristamisvajadus, mis tõenäoliselt on kontrollivajaduse väljund, on ka tunduvalt vähenenud. Kindlasti muidugi oleks vaja rohkem kui ühte teraapiat, et muudatused paremini kinnistusid, aga mina tundsin juba peale esimest seanssi, et sain abi.” (J, 26)

Reiki

Enne oma esimest seanssi teadsin reikist nii palju, et see aitas ühel perekonnatuttaval insuldi tagajärgedest välja tulla. Minu üllatuseks on reiki puhul kehalist kontakti üsna vähe, meister hoiab käsi kehast natukene eemal. Juba esimese koha ehk pea puhul ma tundsin, et kuigi käed ei puudutanud pead hakkas teatud kohtades mõnus soe. Nii juhtus ka mitmete teiste kohtade puhul. Esmapilgul kõige märkimisväärsem muutus mulle kui „staažikale“ reumaatikule üllatuseks oli tugev hüppeliigeste kangus peale seanssi. Ma peaaegu komberdasin trepist alla, kuigi see kangus ei olnud otseselt valus. Terve ülejäänud päeva ma füüsiliselt suurt muutust ei tundnud (pea- ja selja/kaelavalu olid endised), kuid sisemiselt oli hea rahulik olla ja tundsin, kuidas kõik läheb hästi olenemata sellest, mis seis parajasti on. Järgmisel päeval ärgates polnud mul minu rõõmuks ei pea- ega seljavalu. Ei olnud neid ka ülejärgmisel päeval ja loodan, et nii ka jääb . Kindlasti tahaksin ka edaspidi reikis käia.” ( J, 26)

      

Saadaval Access Concsiousness’i kehaprotsesside, Reiki seansside ja tantramassaaži teraapia kinkekaardid