Access Consciousness (e.k. Ligipääs Teadlikkusele) on kogumik vahendeid ja protsesse, mis on kavandatud selleks, et vahendada inimestele enamat teadlikkust. Teadlikkus hõlmab endas kõike ilma hinnanguteta. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik ja kohal kõigis oma eluvaldkondades. Teadlikkus on oskus pidevalt avaneda rohkematele võimalustele, valikutele ja elule. Access’i kutseks on aidata sul märgata end kui piiritut olendit, kes sa tõeliselt oled ning aidata sul alustada oma elu genereerimist suuremalt sellest sinust, kes sa arvad, et oled. Piiritu olendina tegutsed sa lõpmatust tajumisest, teadmisest, olemisest ja vastuvõtmisest. Piiritu olendina on kõik võimalik kogu aeg ja sul on täielik valikuvabadus. Me saame alustada sellest, et vabastame end, tuletades endale meelde, et kõik, mida me mõtleme, tunneme, usume, hindame või mille osas oleme otsuse teinud, on lihtsalt üks huvitav vaatepunkt.

Accessi looja on Gary Douglas, kes on arendanud välja palju erinevaid tehnikaid ja protsesse.

Kehaprotsessid

Pakun ~60 erinevat Access’i kehaprotsessi, millest konkreetse valiku teeme koos kliendiga küsides tema kehalt. Iga kehaprotsess on kavandatud selliselt, et samaaegselt:

 • kustutada programmeeringud, mis ei lase kliendi jaoks asjadel muutuda
 • muutma asju millekski selliseks, mis on kliendile panustav
 • võimendama klienti, et ta avastaks oma teadlikkuse erinevatest energiatest
 • hoidma ja kasvatama kliendi võimsust, et piiritu olendina tajuda, teada, olla ja vastu võtta
 • lubama kliendil olla ainulaadne muutuse katalüsaator, mis võib muuta kogu planeeti

Access Consciousness Bars

Barsid on 32 pea punkti ja lastes neil joosta seansi ajal, hakkab ajju salvestatud polaarsuste elektriline laeng hajuma. Seda võib võrrelda arvutis teadvuse viiruse aktiveerimisega, mis hakkab lahti harutama neid kohti, kus ollakse teadlikkuse asemel autopiloodi peal, vastuvõtmise asemel keeldumise peal.

Barsi sessiooni ajal ajulained aeglustuvad, lubades ligipääsu käitumuslikele mustritele, uskumussüsteemidele ja vaatepunktidele, mis on pidevalt jooksnud lapsepõlvest ja eelmistest eludest. Barse võib kasutada selleks, et vahendada muutust kõigis oma eluvaldkondades. Kui ollakse valmis tegutsema suuremast teadlikkusest, siis hakatakse avama uksi kõige tervendamisele.

Teadus on tõestanud, et inimese rakkude mõjutamisel mõtete, tunnete ja emotsioonidega, muutub nende kuju elliptilisemaks, mis on esimene samm ebamugavuse suunas. Lastes barsidel joosta, vabastab see selle mõju rakkudele ja lubab neil tagasi minna rohkem ümmargusse ehk sfäärilisse kujusse, tehes lihtsamaks kehal kogeda suuremat kergust.

Access Body Process – MTVSS

See on kehaprotsess, millel on palju erinevaid kasutusviise. Kui teha MTVSS-i 20-30 korda, siis kogu keha struktuur muutub. Eriti hästi toimib immuunsüsteemile ja liigestele, samuti erinevatele kehaosadele – võib eraldi võtta tähelepanu alla nt ainevahetuse, kesknärvisüsteemi, seedimise, naha, luustiku jne. Oluline on seansi käigus järgneda energiale. Kõik kehad on erinevad, niisamuti nende vajadused.

Access Energetic Facelift

See protsess taastab noorusliku välimuse näol ja loob sama efekti üle kogu keha. Kui seda protsessi korduvalt teha, on muutused püsivad.

See on justkui kosmeetikuvisiit ilma kreemide, puhastuste ja maskideta:) Nahk särab pärast.

 

Teised kehaprotsessid

 • Rakumälu protsessiga saab vabastada trauma, näiteks kukkumise, luumurru, valuliku koha või haava või isegi operatsiooni järgse toime rakkudele ning rakud saavad pöörduda tagasi oma loomulikku seisundisse, milleks on tervenemine.
 • Demolekulaarse manifesteerimise ja Molekulaarse demanifesteerimise protsessidega saab kas midagi genereerida ehk suurendada (kängunud luu või midagi taandarenenut) või siis panna midagi eksisteerivat kaduma (nt sünnimärgid, armid, kasvajad).
 • On protsesse, millega saab muuta ja vabastada seksi ja suhetega seonduvaid blokeeringuid.
 • On protsesse, mis panustavad enam emotsionaalse trauma vabastamisel (ka alateadliku trauma puhul).
 • On protsesse, mis suurendavad kohalolu, elimineerivad vanemate või teiste lähedaste elukäikude ja valikute järeleaimamist.
 • On protsesse, mis panustavad enam haigustest taastumise perioodil, füüsiliste traumade puhul, kehakaalust tingitud vaevuste korral, raske haigusega leppimise kergemaks tegemisel jne jne
Access Consciousness'i protsess

Mida on vaja teada Accessi sessioonist:

Klient on mugavalt riietunud ning lamab kas massaažilaual või mõnel muul kõval pinnal. Pea saab toetada mugavalt padja peale ning tekk või fliis tagab sooja ja lõdvestunud tunde. Terapeut paneb oma sõrmed või käed teatud kohtadele kliendi kehal olenevalt valitud protsessist.
Energialiikumist tunneb iga inimene erinevalt, see võib olla soojus, värin, kuumalaine, surin, ka külmavärinad. Energiat lastakse voolata ühel kohal nii kaua, kuni kliendi keha vajab. Võimalusel või vajadusel kaasatakse lisaks verbaalseid protsesse.
Peale Accessi seanssi on soovitav juua palju puhast vett, süüa kas soolast või magusat vastavalt oma keha vajadusele. Kuna seansi ajal tegeletakse kehamolekulide kuju muutmise ja kinnistunud vaatepunktide vabastamisega, siis võib seansi järgselt tunda ebamugavust, pearinglust, hajevil olekut jmt aistinguid, mis mööduvad üldjuhul 24 h jooksul.

Dr. Dain Heer tutvustab Access Consciousness'i